Individuální lekce

Lekce jógy bude ušitá přímo vám na míru. Budete si moci tedy sami určit styl, tempo a náročnost hodiny. Lekci přizpůsobíme vaší úrovni, fyzické kapacitě, ale i momentální náladě. Budeme mít dostatek času a prostoru pracovat se vašimi zdravotními problémy, případnými zraněními nebo handicapy, ale také psychosomatickými projevy a podívat se na tělo i mysl jako jeden celek.

PRO KOHO JSOU INDIVIDUÁLNÍ LEKCE URČENY?

Soukromá lekce se hodí pro všechny kteří se necítí příjemně při cvičení ve skupině, pro ty, kdo se stydí nebo mají před ostatními zábrany. Jsou vhodné pro lidi se zdravotními potíži, po úrazech jako rekonvalescence. Pro těhotné nebo maminky po porodu, které se ještě necítí na klasickou hodinu. Je to ale také skvělé řešení pro lidi vytížené prací, neboť se můžeme domluvit na místě a čase, které vám bude nejvíce vyhovovat. Může to být fajn pro skupinku kamarádek, které si chtějí užít jógu v uzavřené skupince anebo pro pár kolegů, kteří se chtějí protáhnout během polední pauzy.

KDE SE SOUKROMÉ LEKCE KONAJÍ?

Soukromé lekce jógy mohou probíhat u vás doma, v kanceláři nebo online po Skypu.

KOLIK TO STOJÍ?

Cena individuální lekce se odvíjí od místa, délky lekce a počtu osob. Máte-li tedy zájem, kontaktujte mě na emailu nebo telefonu pro nezávaznou konzultaci podmínek.